Stříbrný drak

Značka: Eiwan atelier
9 000 Kč
Skladem (1 ks)

autorka: Alena W. Hrubá - Eiwan, od 2020

Závěsná plastika.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirací mi byly přírodní síly: čisté, hluboké a nespoutané. Tato bytost je jednou z manifestací Zdroje. Neuchopitelná slovy. Tvořila jsem ji na základě své vize ohromného stříbrného draka, který se jevil jako Ochránce.  

Na příběh jeho vzniku v hmotě se můžete podívat ZDE.

Dodání: Tuto plastiku je možné zaslat poštou, ideální je ale samozřejmě osobní převzetí. Momentálně mám jednoho draka v ateliéru, přijeďte si ho prohlédnout ... Na fotografiích je to ten poslední. Barevnost trochu zkresluje, je o něco tmavší.

Rozměry: cca 65 cm na výšku, odlitek je dutý, váží cca 3,5 kg, zezadu kovové poutko

- ručně kolorováno akrylovými barvami, skleněné oči, někdy si řekne o krystal křišťálu na čelo

- odlitek z formy sejmuté z originálního modelu Eiwan, vznikne limitovaný počet děl

-určeno pro interiér z důvodu použití malby na povrchu odlitku

- možno vyrobit tohoto draka i pro exteriér, v tomto případě prosím piště na eiwan@email.cz, domluvíme se individuálně na povrchové úpravě


Poznámka k technické stránce vzniku plastik: Originál sochy vznikne z různých přírodnin, které spojuji a domodelovávám voskem. Ze základu hotové sošky vyrobím formu, z formy pak vznikne limitovaná série několika odlitků, které individuálně doplňuji různými atributy (minerály, jiné přírodniny) a následně pomaluji a napatinuji. Sochy jsou určené převážně do interiéru. Pro odlévání základů plastik používám sochařskou dvousložkovou polymerační sádru. Jedná se o ekologicky nezávadný materiál na vodní bázi, bez rozpouštědel. Smícháním prachové složky a pryskyřice vznikne velmi tvrdá odolná hmota.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SOCHY A PLASTIKY
Hmotnost: 1.9 kg
Výška: cca 65cm
Váha: 3,5kg