Dodací lhůty a ceník poštovného

Dodací lhůty

Nabízené zboží vyrábíme sami. Pokud je na skladě, expedujeme do dvou až tří dnů, po domluvě je možná expedice ihned. V případě, že výrobky skladem nejsou,(jedná se především o některé sochy či kamenné reliéfy), záleží vše na osobní domluvě telefonicky či e-mailem (viz kontakty).

Po vyexpedování zboží ze skladu prodávajícího je třeba připočítat dobu potřebnou pro doručení, která se  pohybuje v rozmezí 1 – 4 pracovních dnů.

Platební podmínky

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb a způsobů dopravy. Samozřejmě volíme tu nejekonomičtější možnou, což je většinou platba převodem na účet a následné zaslání balíku bez dobírky. Ovšem ne vždy je to možné a tak nabízíme i jiné varianty. 

Převod na účet prodávajícího - zákazník bude kontaktován e-mailem a informován o stavu objednávky, poté provede platbu na účet provozovatele internetového č. 1530646073/0800, vedený u společnosti Česká spořitelna, a.s. (dále jen „účet prodávajícího“), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Balné je zdarma. Cena poštovného je odvislá od aktuálního ceníku přepravních společností (viz Cena poštovného).

Dobírka - platba při doručení zboží českou poštou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Peníze za zboží se platí při jeho převzetí. Potvrzený daňový doklad je přiložen v zásilce. Cena za dobírku je 40,- Kč, cena poštovného je odvislá od aktuálního ceníku přepravních společností (viz Cena poštovného).

Hotovost - platba při osobním převzetí. Po obdržení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat s informací, kdy bude zakázka připravena k převzetí. Adresa našeho sídla je Evaň 118, 410 02 Evaň.

Cena poštovného

Cena poštovného je odvislá od aktuálního ceníku přepravních společností, konkrétně České pošty, a.s. a Zásilkovny, a.s. Každý výrobek v našem eshopu má uvedenu celkovou hmotnost. Při objednání většího množství výrobků lze sečtením hmotností jednotlivých výrobků získat celkovou hmotnost.