Dodací lhůty a ceník poštovného

Dodací lhůty

Nabízené zboží vyrábíme sami. Pokud je na skladě, expedujeme do dvou až tří dnů, po domluvě je možná expedice ihned. V případě, že výrobky skladem nejsou,(jedná se především o některé sochy či kamenné reliéfy), záleží vše na osobní domluvě telefonicky či e-mailem (viz kontakty).

Po vyexpedování zboží ze skladu prodávajícího je třeba připočítat dobu potřebnou pro doručení, která se  pohybuje v rozmezí 1 – 4 pracovních dnů.

Platební podmínky

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb a způsobů dopravy. Samozřejmě volíme tu nejekonomičtější možnou, což je většinou platba převodem na účet a následné zaslání balíku bez dobírky. Ovšem ne vždy je to možné a tak nabízíme i jiné varianty. 

Převod na účet prodávajícího - zákazník bude kontaktován e-mailem a informován o stavu objednávky, poté provede platbu na účet provozovatele internetového č. 1530646073/0800, vedený u společnosti Česká spořitelna, a.s. (dále jen „účet prodávajícího“), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Balné je zdarma. Cena poštovného je odvislá od aktuálního ceníku přepravních společností (viz Cena poštovného).

Dobírka - platba při doručení zboží českou poštou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Peníze za zboží se platí při jeho převzetí. Potvrzený daňový doklad je přiložen v zásilce. Cena za dobírku je 40,- Kč, cena poštovného je odvislá od aktuálního ceníku přepravních společností (viz Cena poštovného).

Hotovost - platba při osobním převzetí. Po obdržení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat s informací, kdy bude zakázka připravena k převzetí. Adresa našeho sídla je Evaň 118, 410 02 Evaň.

Cena poštovného

Cena poštovného je odvislá od aktuálního ceníku přepravních společností, konkrétně České pošty, a.s. a Zásilkovny, a.s. Každý výrobek v našem eshopu má uvedenu celkovou hmotnost. Při objednání většího množství výrobků lze sečtením hmotností jednotlivých výrobků získat celkovou hmotnost. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení