Zpět do obchodu

Registrace

Dodací lhůty a ceník poštovného

Dodací lhůty

Vzhledem k tomu, že nabízené zboží vyrábíme sami, je ze skladu vyexpedováno neprodleně po objednání kupujícím.

Po vyexpedování zboží ze skladu prodávajícího je třeba připočítat dobu potřebnou pro doručení, která se  pohybuje v rozmezí 1 – 4 pracovních dnů.

Platební podmínky

Zákazník má na výběr z následujících typů plateb a způsobů dopravy. Samozřejmě volíme tu nejekonomičtější možnou což je většinou platba převodem na účet a následné zaslání balíku bez dobírky. Ovšem ne vždy je to možné a tak nabízíme i jiné varianty. 

Převod na účet prodávajícího - zákazník bude kontaktován e-mailem a informován o stavu objednávky, poté provede platbu na účet provozovatele internetového č. 1530646073/0800, vedený u společnosti Česká spořitelna, a.s. (dále jen „účet prodávajícího“), variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Balné je zdarma. Cena poštovného je odvislá od celkové hmotnosti zásilky (viz Cena poštovného).

Dobírka - platba při doručení zboží českou poštou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. Peníze za zboží se platí při jeho převzetí. Potvrzený daňový doklad je přiložen v zásilce. Cena za dobírku je 30,- Kč, cena poštovného je odvislá od celkové hmotnosti zásilky (viz Cena poštovného).

Hotovost - platba při osobním převzetí. Po obdržení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat s informací, kdy bude zakázka připravena k převzetí. Adresa našeho sídla je Evaň 118, 410 02 Evaň.

Cena poštovného

Cena poštovného je odvislá od celkové hmotnosti zásilky a vychází z aktuálního ceníku České pošty, a.s. Každý výrobek v našem eshopu má uvedenu celkovou hmotnost. Při objednání většího množství výrobků lze sečtením hmotností jednotlivých výrobků získat celkovou hmotnost. Při objednání zboží v hodnotě převyšující 3 500,- Kč se poštovné neúčtuje.

 

Zpět do obchodu