"LÉTAJÍCÍ KAMENY"

Z drobných říčních kamenů řeky Ohře (Agary) pro vás vytvářím závěsné přírodní bytové šperky. Kamínky sbírám v meandrech řeky na Libochovicku. Vybírám jílovce, slínovce, prachovce a opuky - měkčí a lehounké oblázky, se kterými si řeka již pohrála, ohladila je a zvýraznila jejich kresbu. Tyto nenápadné pamětníky pradávného českého moře kombinuji s českým rokajlem a se vzácnými minerály z hlubin země. 

MOMENTÁLNĚ JSOU K PRODEJI JIŽ POUZE PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ ATELIÉRU, nikoli přes e-shop. Důvodem jsou mé kapacitní možnosti. Vyrobit podobné bytové šperky si také můžete na tvůrčích workshopech, které pro veřejnost pořádám.

V současné době tvořím tři typy kompozic: Zvonkohry (kompozice zakončené mosaznými jemně znějícími tyčinkami), "Světlohry" (kompozice, které jsou zakončené skleněným broušeným feng shui krystalem, který při správném osvětlení tvoří v  prostoru duhová světýlka) a Kompozice s přírodními krystaly (kompozice zakončené surovými krystaly či drcenými surovými minerály - křišťál, růženín, ametyst). 

Tyto bytové šperky jsou vhodné jako osobní dárek pro obdivovatele přírodní krásy. Každý kousek je originál a upomínka na naši milou Ohři. Balím do dárkového balení - papírového sáčku s logem ateliéru a informačním letáčkem. Létající kameny se pohybují v cenovém rozmezí 390-700,-Kč.

Alena W.Hrubá

eiwan_Ohře (1)

eiwan_letajici_kameny_sv (1)

eiwan_letajici_kameny3 (1) (1)

Ohře_eiwan

eiwan_atelier_kamenne_kompozice (1)

zvonkohry_atelier_Eiwan2

světlohry_eiwan1

zvonkohry_atelier_Eiwan