Jelen

Kód: 4563/SE
Značka: Eiwan atelier
6 500 Kč

Zvolte variantu

Alena W.Hrubá - Eiwan 2021

závěsná plastika, 51cm

 

Detailní informace

Barva: se zeleným kamenem
Skladem (1 ks) | 4563/SE
6 500 Kč

Detailní popis produktu

Jako archetyp mě (zejména bílý či stříbrný) jelen provází již dlouho a patří mezi mé nejoblíbenější. Je velkým léčitelem s mocnou obnovující silou, láskyplným ochráncem schopným přinášet vize, nese v sobě klid a nadhled, provází nás po cestách sebepoznání. Od paleolitu je to jedno z nejvýznamnějších kultovních zvířat a jeho symbolika má mnoho vrstev. V mytologiích mnoha kultur světa zaujímá výsadní místo, nejčastěji je považován za průvodce do jiných světů a solární symbol. Díky jeho pravidelně se obnovujícímu paroží také představuje procesy růstu a znovuzrození - sílu nových počátků.

Materiál: Sochařská odlévací hmota (pevná a lehká), ručně kolorováno akrylovými barvami. V koruně (laděná do zlatozelena) je vsazena selenitová koule, která si krásně hraje se světlem. Možno vsadit jiný kámen.

Na výšku měří 51cm, na šířku cca 39cm, je dutý, váha cca 2,5kg. Tato závěsná plastika má na zadní straně "očko" pro zavěšení na stěnu (použijte skobu ve tvaru L). V případě nutnosti lze zaslat poštou, ideální je ale osobní předání.

Dodání: Pokud mám Jelínka hotového, mohu předat ihned, v opačném případě vyhotovím na zakázku dle časových možností (týden až měsíc). Vše záleží na osobní domluvě. Navštivte nás a prohlédněte si plastiku osobně.