Vážka

Značka: Eiwan atelier
1 900 Kč

Zvolte variantu

autorka: Alena W. Hrubá - Eiwan

závěsná plastika, 44cm

Pozn.: Momentálně vytvářím další barevné varianty, pokud máte zájem, napište mi a přednostně vás upozorním, až budou hotové.

Detailní informace

Barva: zelenomodrá
Skladem (1 ks)
1 900 Kč
Barva: s křišťálem
Vyprodáno
1 900 Kč
Barva: s růženínem
Vyprodáno
1 900 Kč
Barva: s ametystem
Vyprodáno
1 900 Kč

Detailní popis produktu

Vážka pro mě symbolizuje překrásného a zářivého průvodce procesy změn všeho druhu. Je také dokonalou metaforou pro transformaci lidského vědomí („z vody do nebes“). Užitečná je pro energetickou ochranu (je skvělý lovec a predátor) a schopnost vidět zcela jasně pravdu – prohlédnout ve všech situacích závoje iluzí (její neuvěřitelně vyvinutý zrak). Na vážce je fascinující téměř vše..., zjistíte to sami při studiu jejího chování, stavby těla, vývojových stádií i historie druhu (vážky tu létaly už před 300miliony let!). Nádech... výdech... v duhových odlescích křídel vážky se cítím být zcela okouzlena naprostou dokonalostí života na Zemi.

Autorská plastika je vytvořena z vlastní formy, domodelována a kolorována akrylovými barvami. Každý kus je originál. Do koruny je vsazen  drahý kámen (křišťál, růženín, ametyst). Rozměry: šířka:44cm, výška:34 cm, váha cca 1kg. Závěsná plastika zezadu opatřena háčkem na zavěšení. Hmota je pevná a téměř nerozbitná. Více barevných variant. Určena do interiéru.

Pokud máte zájem o tuto plastiku, napište prosím na eiwan@email.cz, domluvíme termín vyhotovení a předání. 

Doplňkové parametry

Kategorie: SOCHY A PLASTIKY
Rozměry: šířka:44cm, výška:34 cm
Váha: cca 1kg