Stříbrný orel

Značka: Eiwan atelier
17 000 Kč
Na dotaz

autorka: Alena W. Hrubá - Eiwan, 2020

závěsná plastika

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termín a způsob dodání:  Vytvořím na zakázku. Doba vyhotovení cca jeden měsíc. Osobní převzetí u nás v ateliéru.

Dvoumetrové rozpětí křídel nechává rozeznít sílu tohoto mocného symbolu. Orel - zvíře uctívané tisíce let mnoha národy. Disponuje neomezenou tvořivou silou, představuje nespoutanou svobodu, volnost a nadhled, vizi a Ducha. Je to prostředník mezi nebem a zemí. Pozice orla umožňuje povznést se nad všednost a uvidět vlastní skutečné poslání a smysl života.

Materiál: sochařská odlévací hmota, malováno akrylovými barvami. Vzadu pevné kovové úchyty. Orel je určen k zavěšení na stěnu do interiéru na 3 háčky. S instalací poradíme. Váha cca 8kg, délka 2 metry.

V případě zájmu o tuto plastiku je možné po domluvě navštívit náš ateliér a Orla si prohlédnout osobně. Neváhejte mě kontaktovat na eiwan@email.cz. 


Poznámka k technické stránce vzniku plastik: Originál sochy vznikne z různých přírodnin, které spojuji a domodelovávám voskem. Ze základu hotové sošky vyrobím formu, z formy pak vznikne limitovaná série několika odlitků, které individuálně doplňuji různými atributy (minerály, jiné přírodniny) a následně pomaluji a napatinuji. Sochy jsou určené převážně do interiéru. Pro odlévání základů plastik používám sochařskou dvousložkovou polymerační sádru. Jedná se o ekologicky nezávadný materiál na vodní bázi, bez rozpouštědel. Smícháním prachové složky a pryskyřice vznikne velmi tvrdá odolná hmota.

Doplňkové parametry

Kategorie: SOCHY A PLASTIKY
Hmotnost: 1.9 kg