Říční závěs s fluoritem a feng shui koulí
Detailní popis produktu
V těchto něžných kamenných dekoracích pro vás oživuji vlastnoručně nasbírané oblázky z břehů milované řeky Ohře (Agary). Kamínky nacházím v meandrech na Libochovicku – vybírám měkčí a lehounké sedimenty jako jílovce, slínovce, prachovce a opuky, které řeka ohladila a obohatila o unikátní kresbu.
Tyto nenápadné pamětníky pradávného českého moře kombinuji s kvalitním českým rokajlem Preciosa, přírodními polodrahokamy a skleněnými broušenými lapači slunce, které v duchu umění Feng shui podporují v prostoru tok chi. Při průchodu světla vám roztančí po místnosti stovky duhových světélek.
- Autorská ruční práce: Každý kousek je jedinečným originálem s vlastní osobností.
- Český výrobek: S certifikátem Poohří regionální produkt®.
- Dárkové balení: Posílám v papírovém sáčku s logem, s přiloženým letáčkem o mém ateliéru. Krásné jako milý osobní dárek pro něžné duše a milovníky přírodních materiálů.
Kam umístit: Krásně si hrají se světlem zavěšené v okně, ale pověsit můžete i např. na přírodní větev, lampičku nebo na háček kamkoli do prostoru. Vhodné i pro vaši zahrádku či terasu – zde pro delší životnost chraňte před mrazem a vlhkostí.
Výběr: Kamínky vybírejte pouze citem : ). U každého kousku naleznete i podrobné parametry a detailní fotografie.
Velikost skleněného krystalu: U menších světloher je průměr skleněné kouličky 2 cm, u větších 3cm. Broušené kyvadlo měří 4cm.
Váha: Tyto kamenné závěsy jsou překvapivě lehké jako dech.
Po předchozí domluvě si můžete přijet vybrat svůj kousek osobně do mého ateliéru v Evani – ráda vás poznám!
Alena W. Hrubá – autorka
Doplňkové parametry
Kategorie: | Feng shui světýlka s oblázky z Ohře |
---|---|
Hmotnost: | 0.1 kg |
Rozměry: | Světlohra měří celkově 20-24cm, skleněná koulička má průměr 2cm, broušené kyvadlo 4cm. |
Materiál: | Fluorit, křišťál, říční kamínky z Ohře, skleněný broušený ověs, ocelové lanko, skleněný rokajl Preciosa. |
Způsob údržby: | Chraňte před nárazy a pády – říční kamínky jsou křehké sedimenty. Pro dlouhou životnost při umístění venku je schovejte před deštěm a mrazem. |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.