Pítko z přírodního pískovce velké

Kód: G1120-10
Již prodáno
Značka: Eiwan atelier
1 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vzhledem k hmotnosti nad 30 kg preferujeme osobní odběr, případně lze zaslat dle aktuálního ceníku přepravních společností

Originální pítko z přírodního pískovce, který pochází ze Mšených Lázní. Ruční kamenická práce - každý kus je originál. Na přání zákazníka lze upravit pro účely pěstování květin (vyvrtání otvorů pro odtok vody apod.). Každý kus je ekologicky impregnován.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobek je ošetřen lakem na kámen Laksil s atestem pro styk s pitnou vodou a potravinami. V prostoru pro vodu se mohou vyskytovat lesklejší bílá místa. Voda v pítku se ztrácí pomalu, občas je potřeba jí doplnit. U menších a mělčích pítek se především v horkých dnech voda rychleji vypařuje a je potřeba častěji dolévat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: galerie prodaných
Hmotnost: 32 kg
rozměry (d x š x v):: 50x34x20
Způsob údržby: Výrobek čistěte vodou, nepoužívejte žádné chemické přípravky. V případě většího znečištění pítka použijte kartáč nebo tlakovou čističku. Chraňte před nárazy, hrozí odštípnutí. Pískovec vlivem povětrnostních podmínek tvrdne, nicméně doporučujeme před zimou uklidit pod střechu nebo pítko otočit či přikrýt tak, aby v něm nestála voda, která může zamrznout. Po několika letech bude potřeba obnovit impregnační nátěr (doporučujeme např. lak na kámen Laksil).
Položka byla vyprodána…