Malá kamenná mistička

Kód: D0921-21
Značka: Eiwan atelier
350 Kč
skladem (1 ks)

Menší kamenná mistička pro vaše poklady... Vyrobeno ručně z lokálního kamene - opuky z Libochovic a okolí.

 Poohri_barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

V našich opukových miskách se nádherně vyjímají šperky, sušené květiny, ozdobné skleněné směsi, drahé minerály či vaše zamilované kamínky z cest. Vybírejte pečlivě, sledujte barevnost, strukturu i velikost kamene, každý je originál - stejně jako vy. 

Miska je naimpregnována, dobře se udržuje. Pokud mističku používáte na mýdlo ve vlhkém prostředí, může po čase dojít k opotřebení nátěru - pak doporučujeme mírně obrousit smirkovým papírem a ošetřit vhodným přípravkem na kámen - doporučujeme Laksil (bezbarvý silikon-akrylátový lak pod vodu). Rádi případně poradíme na eiwan@email.cz.

Mističky z opuky se co do křehkosti chovají jako keramické, dávejte tedy pozor na nárazy a odštípnutí. Každý kousek je jiný, záleží na konkrétním kameni (barva, váha, struktura).

*Ruční práce* Dodáváme s dárkovou taškou s naším logem a informačním letáčkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé kamenné misky *mýdlenky*
Hmotnost: 0.5 kg
rozměry (d x š x v):: 14x11x3
Způsob údržby: Výrobek je ošetřen lakem na kámen s atestem pro styk s potravinami a pitnou vodou. Čistěte vodou jemným kartáčkem nebo vlhkou houbičkou. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky. Chraňte před nárazy, opuka je křehká, hrozí odštípnutí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení