Malá kamenná mistička

Kód: D0421-36
Značka: Eiwan atelier
350 Kč
skladem (1 ks)

Menší kamenná mistička pro vaše poklady... Vyrobeno ručně z lokálního kamene - opuky z Libochovic a okolí.

 Poohri_barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

V našich opukových miskách se nádherně vyjímají šperky, sušené květiny, ozdobné skleněné směsi, drahé minerály či vaše zamilované kamínky z cest. Vybírejte pečlivě, sledujte barevnost, strukturu i velikost kamene, každý je originál - stejně jako vy. 

Miska je naimpregnována, dobře se udržuje. Pokud mističku používáte na mýdlo ve vlhkém prostředí, může po čase dojít k opotřebení nátěru - pak doporučujeme mírně obrousit smirkovým papírem a ošetřit vhodným přípravkem na kámen - doporučujeme Laksil (bezbarvý silikon-akrylátový lak pod vodu). Rádi případně poradíme na eiwan@email.cz.

Mističky z opuky se co do křehkosti chovají jako keramické, dávejte tedy pozor na nárazy a odštípnutí. Každý kousek je jiný, záleží na konkrétním kameni (barva, váha, struktura).

*Ruční práce* Dodáváme s dárkovou taškou s naším logem a informačním letáčkem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MISKY A SVÍCNY Z KAMENE
Hmotnost: 0.3 kg
rozměry (d x š x v):: 14x9,5x3
Způsob údržby: Výrobek je ošetřen lakem na kámen s atestem pro styk s potravinami a pitnou vodou. Čistěte vodou jemným kartáčkem nebo vlhkou houbičkou. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky. Chraňte před nárazy, opuka je křehká, hrozí odštípnutí.