Pítka z přírodního pískovce

1 položek celkem
Pítko z přírodního červeného pískovce větší
2 200 Kč

Vzhledem k hmotnosti nad 30 kg preferujeme osobní odběr, případně lze zaslat dle aktuálního ceníku přepravních společností Originální pítko z přírodního pískovce, který pochází...

G0920-2

MOMENTÁLNĚ POUZE NA ZAKÁZKU.

Milí zákazníci, pítka momentálně tvořím už pouze na zakázku. Prohlédněte si zde pro inspiraci  fotografie již vzniklých kousků a můžeme se domluvit na přibližné podobě napajedla (barva, velikost, způsob opracování). Doba dodání měsíc až dva měsíce. Cena od 1700,- Kč. Neváhejte nám napsat na eiwan@email.cz či volejte na tel. 774 826 746. Můžete nás i navštívit a vybrat si přímo konkrétní kámen, ze kterého Vaše napajedlo vznikne.

Kamenná napajedla z přírodního pískovce. K tvorbě používáme jak "čerstvý" kámen z lomu (oblast Lázně Mšené), tak i zajímavé "staré kameny", které v okolí odkupujeme a necháváme se pak nést jejich příběhem.

Originální ruční kamenická práce. Cena se odvíjí dle velikosti, tvaru a druhu kamene. Je možný osobní odběr po předchozí tel. domluvě (724 269 513). Kamenná nádoba po vyvrtání otvorů může sloužit i jako květináč.

 

Uložit