23.7.2024 Kamenický workshop s doprovodnými tvůrčími aktivitami/

4 800 Kč
Skladem (1 ks)

Přijeďte si k nám s rodinou či přáteli vytvořit zajímavý přírodní prvek do zahrady nebo na balkón : ). Kámen, do kterého si vysekáte vlastní motiv (znak, mandalu, iniciály, apod.) vám nejen ozdobí dům, ale bude i hezkou vzpomínkou na společně strávený čas. Kdo se zalekne dláta a palice, může se zabavit jemnějšími kreativními činnostmi (výroba šperků, dekorací z přírodních materiálů) nebo se jen tak dívat v zeleni na nebe. Více níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trvání cca 4-5 hodin, čas je orientační, záleží na vašem tempu práce. Dodržujte ale prosím předem domluvený čas příjezdu.

Pro koho je program určen?: úplně pro všechny... Zabaví se u nás děti i aktivní babičky a dědečkové. Jezdí k nám např. rodiny, které program pojmou jako originální oslavu narozenin, skupiny kamarádek nebo dětské skupiny.

Program: seznámení, prohlídka ateliéru, výběr kamene, konzultace motivu, nakreslení motivu na kámen, samotná práce - sekání do kamene dláty a palicí (Práce s kamenem se nemusíte bát, je to snažší a jemnější, než se může zdát.) +  realizace dalších aktivit pro ostatní účastníky workshopu*. Příklad: Dva lidé sekají do kamene, ostatní pracují na drobnějších činnostech (viz dál) nebo pomáhají -radí! ; ). 

Cena: 4800,- Kč  za workshop celkem. (Tedy za skupinu, kterou tvoříte sami.) Maximální počet účastníků v tomto programu je 8 osob (včetně dětí). 

Co si odvezete a co je v ceně? Záleží na vaší pracovní a tvůrčí náladě. Hyperaktivní jedinci, kteří stihnou všechno si vyrobí a odvážejí např.: 2x  velký  kámen s vysekaným motivem (opuku či pískovec) velikosti do cca 40 cm (kámen vybíráme společně), několik miniatur z pískovce, talismany z opuky, závěsnou dekoraci z říčních kamenů s korálky a polodrahokamy s feng shui koulí, šperk z říčního kamene na krk. V ceně je zahrnut veškerý materiál a můj čas přípravy a realizace. V ceně není zahrnuta pouze impregnace kamene, kterou si sami zakoupíte a kámen doma opatříte nátěrem, (ten totiž není vhodný na místě kvůli převozu).

Jídlo a pití: káva, čaj, voda, limo v ceně, ráda nabídnu. Jídlo si prosím zajistěte sami. Talíře a sklenky nevozte, zapůjčím ; ). K obědu lze např. objednat pizzu z nedaleké pizzerie či vám ohřeji, co si dovezete. Možné opéct i buřty/sýr na ohni. 

Program se koná venku na zahradě pod pergolou, případně na půdě ateliéru.

S sebou si vezměte pracovní oblečení a vhodnou obuv. Ochranné pomůcky (brýle, rukavice) budou k dispozici.

Pozn. Pokud si připravíte motiv, který budete chtít ztvárňovat do kamene, ještě před workshopem, bude to lepší. Pošlete mi ho na email eiwan@email.cz a já s vámi zkonzultuji, zda bude jeho ztvárnění do kamene reálné. Pokud si žádný motiv nepřipravíte, nevadí, mám tu pro vás připravenou obrazovou inspiraci.

Foto z proběhlých setkání. Pro nápady koukněte na naši práci.

Těším se na Vás! V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. 

Lektorka: Alena W. Hrubá, kontakt