Kamenický workshop/1.5.od 10 hod.

Kód: 7206
2 000 Kč
Skladem (3 ks)

Přijeďte si k nám vytvořit krásný přírodní prvek do zahrady. Kámen, do kterého si vysekáte vlastní motiv (znak, mandalu, iniciály, apod.) vám nejen ozdobí dům, ale bude i hezkou vzpomínkou na společně strávený čas. Více níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trvání cca 4-5 hodin, zdržet se můžete i déle, záleží na vašem tempu práce. 

Program: seznámení, prohlídka ateliéru, konzultace motivu, nakreslení motivu na kámen, samotná práce - sekání do kamene dláty a palicí. Práce s kamenem se nemusíte bát, je to velmi zábavné a kreativní.

Cena: 2000,- Kč za aktivního účastníka. Tedy diváky či pomocníky si můžete vzít s sebou zdarma. Kámen, místo na práci a kamenická dláta budou ale k dispozici pouze pro platícího. Kapacita jsou tři aktivní účastníci + případný doprovod. Skupinku si můžete buď celou vytvořit sami (tzn. 3platící+případný doprovod) nebo doplním jinými zájemci.

Odvezete si kámen s vámi vysekaným motivem (opuku či pískovec) velikosti cca 40 cm dle vašeho výběru. Impregnaci dostanete s sebou domů (- nátěr kvůli převozu kamene není vhodný na místě). Kámen lze umístit na zahradu, ozdobí ale hezky i interiér. Pro nápady koukněte na naši práci.

Káva, čaj a drobné občerstvení k dispozici. K obědu lze objednat pizzu či vám ohřeji, co si dovezete. 

Program se koná venku na zahradě pod pergolou.

S sebou si vezměte pracovní oblečení a vhodnou obuv. Ochranné pomůcky (brýle, rukavice) budou k dispozici.

Pozn. Pokud si připravíte motiv, který budete chtít ztvárňovat do kamene, ještě před workshopem, bude to lepší. Pošlete mi ho na email eiwan@email.cz a já s vámi zkonzultuji, zda bude jeho ztvárnění do kamene reálné. Pokud si žádný motiv nepřipravíte, nevadí, budu tu mít inspiraci.

Tento program zvládnou smysluplně děti od 12let. 

Foto z proběhlých setkání.

Těším se na Vás! V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat. 

Lektorka: Alena W. Hrubá